-5%


ПлойкаAdler AD 2112 кераміка 55 Вт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прості та енергозберігаючі щипці для завивки волосся класичного дизайну. Це допомагає швидко і легко зробити кучері вашого волосся ще красивіше. Керамічна поверхня швидко нагрівається завдяки системі швидкого нагріву ( PTC ) і рівномірно розподіляє тепло, дозволяючи досягти ефекту, про який ви мріяли протягом кількох хвилин. Модель 2112 безперечно є корисним пристроєм для кожної жінки, яка хоче піклуватися про зачіску, яка зробить її схожою на зірку.
Характеристики:
- Поворотний кабель: так;
- Покриття: кераміка;
- Діаметр: 32 мм;
- Потужність: 55 Вт;
- Потужність максимальна: 120 Вт;
- Електроживлення: 220В-240В ~ 50/60Гц;
- Швидке нагрівання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Виробник | Adler |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 1 |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Керамічне покриття | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Додаткові характеристики | Швидке нагрівання |
| Сфера використання | Побутової |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Колір виробу | Чорний/ Золотистий |
| Потужність, Вт | 55 |
| Комплектація | Плойка. |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | <b>1 місяць</b> офіційної гарантії від виробника |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Потужність | до 300 Вт |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Додаткові функції | Захист від перегріву |
| Індикація нагріву | LED |
| Вибір температури нагріву | Є |
| Колір | Чорний/ Золотистий |
| Для створення | спіральних (вертикальних) локонів; Горизонтальних локонів |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Режими і функції | Автовимкнення; Захист від перегрівання |
- Ціна: 913 ₴

