-2%






Кутомір електронний магнітний DC106 IP54, рівень, транспортир, інклінометр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітний кутомір-рівень із цифровою індикацією. Дозволить швидко і точно визначити кут відхилення поверхні, що вимірюється по горизонталі або вертикалі.
Особливість даної моделі – можливість в одновісному режимі вимірювати кут нахилу будь-якої зі своїх 4 бокових сторін. Також усі чотири бічні грані оснащені потужними магнітами для утримання інклометра на вертикальних металевих поверхнях.
- Реверсивный 1.8" LCD-дисплей
- Функція скидання значення
- Функція заморожування значення
- Індикація напрямку кута відхилення
- Можливість калібрування
- Вибір відліку від абсолютного або відносного нуля
- Індикація низького заряду батареї
- Автовідключення після 3 хвилин бездіяльності
- Діапазон виміру: 4 х 0-90° (можливий вимір у %)
- Розміри роздільної здатності: 0,05°
- Похибка: ±0.2°
- Ступінь захисту: IP54
- Живлення: 2 ААА батарейки (у комплекті)
- Матеріал: алюмінієвий сплав
- Розмір: 6.1 х 6.1 х 3.2 см
- Вага: 95 г
- У комплекті посібник користувача на англ. мові та чохол для зберігання
| Габаритні розміри ваг | |
|---|---|
| Вага | 0.095 кг |
| Основні | |
| Виробник | OEM |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Батарейки |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Додаткові характеристики | діапазон вимірювання: 4 х 0-90° (можливо вимірювання в %); ступінь захисту: IP54;; живлення: 2 ААА батарейки |
| Розміри | 6.1 х 6.1 х 3.2 см |
| Комплектація | кутомір посібник користувача англійською мовою та чохол для зберігання |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | <b>1 місяць</b> офіційної гарантії від виробника |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Похибка вимірювання | 0.2 мм/м |
- Ціна: 1 331 ₴

