-5%






Тримач HOCO з кільцевим освітленням LV03 Plus BT4.1 0.95m LED 9Level black
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримач HOCO з кільцевим освітленням LV03 Plus BT4.1 0.95m LED 9Level black
Характеристики:
Матеріал: ABS + алюмінієвий сплав.
Вага: 280г.
Розмір: 161 * 184 * 70мм.
У розкладеному вигляді: 92см
Лампа підсвічування: 6 дюймів/зовнішній діаметр 160.5 мм, 56 лампочок, колірна температура 3000-6500К.
Режим: тепле світло / холодне світло / холодне тепле світло, десять рівнів затемнення.
Вбудована батарея 1200мАч, час використання 2-8 годин, час заряджання 180 хвилин.
Підтримка мобільних телефонів: 4,7-6,5 дюйми (розмір затиску 60-95 мм).
Підтримує дистанційне керування Bluetooth (Bluetooth 4.0), може робити дистанційне селфі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Кільцевий світло |
| Гарантія | 1 місяць |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Розмір | n170 х 210 х 75 мм мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Тримачі для будинку |
| Колір | Black |
| Колірна температура | 4400K - 6500K К |
| Колірна температура, К | 4400K - 6500K К |
- Ціна: 1 105 ₴

