-8%


Коробка картонна "Madagascar" Stenson R91085-M подарункова 22*22см
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хочете, щоб ваш подарунок справив велике враження? Додати красиву упаковку!
Коробки можна прикрасити різним декором, зв'язати стрічку, заповнити всередині наповнювачем. Не дивлячись на те, що до підбору подарунка ми ставимося дуже серйозно, вкладаючи свої тепло та кохання, не варто забувати про перше, що побачить одержувач – подарункова упаковка! Ви не пошкодуєте, побачивши, як горять очі Ваших обранців від такої чудової подарункової коробочки. Краса, стиль та оригінальність – це картонна різнокольорова коробка. Дуже містка коробка із гарним малюнком не залишить нікого байдужим. Коробка подарункова виготовлена з картону і підійде як дорослій так і дитині.
Характеристики:
- Довжина: 22 см
- Ширина: 22 см
- Висота: 22 см
- Матеріал: картон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Блакитний |
| Тип | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Довжина | 22 см |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Призначення | Для пакування подарунків |
| Особливості | Зі стрічкою; З кришкою |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина | 22 см |
- Ціна: 164 ₴

