


Свердло по металу DeWALT Extreme Industrial Cobalt 4.2мм/75мм (DT4961)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Свердло DeWALT Extreme Industrial Cobalt має підвищену довговічність завдяки вмісту 5% кобальту, що забезпечує високу гостроту ріжучої кромки та продовжує термін служби в 4 рази порівняно зі звичайними HSS-R свердлами. Центроване вістря та два додаткових різця дозволяють легко засвердлюватися в різні матеріали, створюючи чисті та рівні отвори без задирок. Покращена геометрія спіралі забезпечує швидке свердління та ефективне відведення тирси.
Свердло підходить для роботи з ручними дрилями та верстатами, обробляючи високолеговану сталь, чавун, бронзу, зварні шви, нержавіючу та кислотостійку сталь. Посилений сердечник підвищує стійкість на злам, а тригранний хвостовик запобігає прослизанню у патроні.
Характеристики:
-
Діаметр, мм: 4.2
-
Робоча довжина, мм: 43
-
Загальна довжина, мм: 75
-
Тип свердла: спіральне
-
Марка сталі: HSS-CO
-
Серія: EXTREME
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 місяць |
| Діаметр свердла | 4.2 мм |
| Додаткові характеристики | Призначення: професійне |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість предметів у пакованні | 1 |
| Загальна довжина | 75 мм |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Робоча довжина | 43 мм |
| Робочий матеріал | Метал, фартух, Дерево |
| Тип | Свердла |
- Ціна: 451 ₴

