-6%






Свердло універсальне DeWALT 4мм/103мм (DT6517)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальне свердло DeWALT DT6517 підходить для роботи з різними матеріалами, включаючи дерево, пластмасу, будівельну сталь, кольорові метали та цегляну кладку. Воно призначене для використання з перфораторами та ударними дрилями. Завдяки унікальній заточці під кутом 120°, свердло забезпечує універсальність застосування та високу точність роботи.
Головка свердла виконана зі спеціального твердого металу, що сприяє швидкому свердлінню та збільшує термін його служби. Шестигранний хвостовик запобігає прослизанню в патроні, забезпечуючи надійну фіксацію і зручність під час роботи.
Характеристики:
-
Виробник: DeWALT
-
Діаметр, мм: 4
-
Загальна довжина, мм: 103
-
Робоча довжина, мм: 73
-
Застосування: універсальне
-
Призначення: професійне
-
Країна-виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид свердла | Гвинтове (Спіральне) |
| Гарантія | 1 місяць |
| Діаметр свердла | 4 мм |
| Додаткові характеристики | Призначення: професійне |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість предметів у пакованні | 1 |
| Комплектація | Сверло |
| Загальна довжина | 103 мм |
| Продавець гарантує упаковку | Так |
| Робоча довжина | 73 мм |
| Робочий матеріал | Метал, фартух, Дерево |
| Тип | Свердла |
- Ціна: 497 ₴

